Innovatsioon

Innovatsioon

Tipptasemel teadus- ja arendustegevuse ning kvaliteedijuhtimise ideede elluviimine

Pidev innovatsioon on klientide jaoks oluline ja Prysmian Groupi edasise kasvu jaoks määrava tähtsusega. Meil on 10 riigis kokku 17 teadus- ja arendustöö tippkeskust, patenditud täiustatud tehnoloogiad, rohkem kui 500 vajaliku väljaõppega spetsialisti ja üle 5600 registreeritud või taotletud patendi. Ettevõttel on seega oma klassi parim teadus- ja arendustöö võimekus.

Kontsernis kasutatakse mitmesuguseid ergutussüsteeme uute ideede leidmiseks, teadmiste jagamiseks ja uuendusliku mõtteviisi soodustamiseks. See aitab luua nii paremaid ja odavamaid tooteid kui ka ohutumaid ja ökoloogiliselt tõhusamaid lahendusi.

Prysmian Groupil on pikaajalised suhted suurte ülikoolide ja teaduskeskustega, sealhulgas Milano polütehnilise ülikooliga, Trento

Fondazione Bruno Kessleriga Itaalias, Barcelona ülikooliga Hispaanias, Sao Paulo ülikooliga Brasiilias ja Delfti ülikooliga Hollandis.

Prysmian Groupi teadus- ja arendustegevuse ülesanne on leida innovaatilisi tooteid ja tehnoloogiaid, lisada tootevalikusse uusi tooteid ja teenuseid ning vähendada olemasolevate ja uute toodete tootmiskulusid. Kontserni toodete kvaliteet tagatakse iga tootmisetapi range jälgimisega alates tooraine hankimisest kuni valmistoote tarnimiseni. Tooraine hankimise kontrolli toimingud hõlmavad tarnija valikut ja üksiksaadetiste kvaliteedikontrolli, lisaks peavad saadetised olema varustatud ettenähtud sertifikaatidega, mis tõendavad materjali vastavust lepingus kokkulepitud standarditele.

Range kvaliteedikontroll on aidanud ettevõttel püsida maailmas juhtpositsioonil ning sellel on märkimisväärne osa pideva edu säilitamises. Kliendirahulolu on Prysmian Groupi jaoks esmatähtis. Ettevõtte kvaliteedialgatuste hulka kuuluvad „defektideta toodete“ ja „algusest peale õigesti“ põhimõtted, mis kehtivad kõigi klientidega seotud tegevuste puhul.

Lisateave prysmiangroup.com