TELEKOMMUNIKATSIOON 

 

ÜHENDAME INFO SIDEKANALITEGA

 

Loome oma klientidele üle maailma uusi ühendusi ja võimalusi. Kommunikatsioon on ülemaailmse arengu keskmes. Prysmiani telekommunikatsiooni äriüksus teeb tihedat koostööd arvukate juhtivate rahvusvaheliste telekommunikatsiooniettevõtetega. Õigupoolest oleme me hääl-, video- ja andmeside kaablisüsteemide ja ühenduvustoodete valdkonnas maailmas juhtiv tootja.

Aitame kogukondi, maailmajagusid ja riike ühendada tihedamalt kui kunagi varem, pakkudes kõike alates optilisest kiust, valgus- ja vaskkaablitest kuni ühenduvuskomponentide ja tarvikuteni.

Loome ühenduse tulevikuga. Meie uuenduslikud telekommunikatsioonilahendused on nii tehnilise lahenduse kui ka paigalduse mõttes välja töötatud nii, et nende kasutusiga oleks pikk ning need vastaksid ka järgmise põlvkonna turu nõuetele. Ükskõik kas tegu on tavaliste paigalduskohtadega või spetsiifiliste, keerukate või isegi ligipääsmatute keskkondadega, toodab Prysmian telekommunikatsioonisüsteemide jaoks vaid tipptasemel kaabelduslahendusi, mis aitavad infot alati kiiresti edastada just sinna, kuhu vaja.