EST SERVICES header

TEENUSED

MAAILMATASEMEL KOGEMUS IGASUGUSTES RAKENDUSKOHTADES

TEENUSED

EST SERVICES The revolution in energy and data is here

Energia- ja andmesiderevolutsioon on käes

Turul, mis nõuab aina tõhusamaid, säästvamaid ja nutikamaid võrke, tegutseb Prysmian globaalsete lahenduste pakkujana. Pakume uusimaid tipptasemel, ohutusnõuetele vastavaid tehnoloogiaid ja pidevalt laienevat müügijärgsete teenuste valikut, et aidata oma klientidel võrke täielikult rakendada nende jaoks rõõmustavalt väikeste ülalpidamiskuludega.

Lisaks turu kõige töökindlama tipptehnoloogiaga võrkude loomisele toetame oma kliente ka pärast toodete soetamist mitmesuguste teenustega, mis on mõeldud süsteemi ülalpidamiskulude vähendamiseks.

EST SERVICES Service that is second-to-none

Parimatest parim teenindus

Keskendume ennetavale hooldusele, mis lühendab klientide jaoks süsteemi seisuaega ja kulukaid plaaniväliseid voolukatkestusi. Kui on vaja sekkuda, iseloomustab meie teenindust kiire reageerimine ja täpsus probleemide tuvastamisel. Selle saavutamiseks kasutame oma läbimurdelisi tehnoloogiaid nagu  PRY-CAM või PFT (Perfluorosüsivesinik-Märgistusained) mida kohandatakse vastavalt kliendi vajadustele. Näiteks saavad kliendid määrata soovitud reageerimisaja (aeg väljakutsest Prysmiani meeskonna saabumiseni).

EST - Services - Assessment services include

Analüüsiteenused

  • Laboratoorne ja kohapealne kontroll
  • Trendianalüüs
  • Ennetavad hooldustööd (nii kohapeal kui ka mujal)

EST - Services - Prycam

Astume innovatsiooniga ühte sammu

Aitame teil muuta vanu harjumusi oma vara haldamisel, kasutades revolutsioonilisi tehnoloogiaid, mis suurendavad tõhusust ja vähendavad kulusid.

arrow-right arrow-right-strong Avasta PRY-CAM