Inovācijas

Inovācijas

Ideju īstenošana vadošo pētniecības un attīstības, kā arī kvalitātes aktivitāšu ziņā

Inovāciju nepārtrauktībai ir būtiska nozīme sadarbībā ar klientiem, un tā ir izšķiroša Prysmian Group turpmākajā izaugsmē. Ar 17 pētniecības un attīstības izcilības centriem 10 valstīs, modernām patentētām tehnoloģijām, vairāk nekā 500 prasmīgiem profesionāļiem un vairāk nekā 5600 patentiem, kas jau ir piešķirti vai iesniegti, uzņēmuma rīcībā ir savā klasē labākās pētniecības un attīstības iespējas.

Group mērogā darbojas dažādas stimulējošas programmas, ar kuru starpniecību tiek meklētas idejas, kopīgotas zināšanas un kopts inovatīvs domāšanas veids. Tas palīdz gūt ne tikai labākus un lētākus produktus, bet arī drošākus un ekoloģiski lietderīgākus risinājumus.

Prysmian Group ir sen iedibinātas attiecības ar lielākajām augstskolām un zinātniskās pētniecības centriem, tostarp ar Politehnisko universitāti Milānā, Trento Bruno

Keslera fondu Itālijā, Barselonas universitāti Spānijā, Sanpaulo universitāti Brazīlijā un Delftas universitāti Holandē.

Prysmian Group pētniecības un attīstības funkcijas misija ir identificēt inovatīvus produktus un tehnoloģijas, papildināt esošo klāstu ar jauniem produktiem un pakalpojumiem un pazemināt gan esošo, gan jauno produktu ražošanas izmaksas. Group produktu kvalitāti nodrošina katras ražošanas stadijas stingra uzraudzība, sākot no izejmateriālu sagādes līdz pat gatavā produkta nodošanai. Izejmateriālu iepirkšanas laikā kontroles ir saistītas ar piegādātāju atlasi un atsevišķu krājumu kvalitātes pārbaudēm, kas jāapliecina ar īpašiem sertifikātiem, kuros apstiprināta to atbilstība nolīgtajiem standartiem.

Stingra attieksme pret kvalitāti ir palīdzējusi uzņēmumam saglabāt savu pasaulē vadošo pozīciju un sniegusi būtisku ieguldījumu uzņēmuma nepārtrauktajos panākumos. Klientu apmierinātība ir Prysmian Group galvenā prioritāte, un uzņēmuma kvalitātes iniciatīvu starpā ir pieejas "nulle defektu" un "pareizi jau pirmajā reizē" attiecībā uz visām aktivitātēm saistībā ar klientiem.

Lasiet vairāk  prysmiangroup.com